• Przechowalnia 0
 • Wypożyczalnia orbitreków - Wypożyczalnia sprzętu fitness

  Wypożyczalnia Sprzętu Fitness Orbitrek Rower Bieżnia Wioślarz - WARSZAWA

  Wypożyczalnia sprzętu fitness zaprasza!..

  Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą aktywnie dbać o zdrowie i dobrą formę, a z różnych powodów preferują ćwiczenia we własnym domu.

  Polecamy rowery treningowe, rowery spinningowe, orbitreki, bieżnie, ergometry wioślarskie.

  Wypożyczenie sprzętu wraz z transportem, montażem i serwisem to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą być fit, cenią swój czas i komfort. Bez wychodzenia z domu. Bez zbędnych dojazdów. Ćwiczysz kiedy chcesz i ile chcesz, oszczędzając czas.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt wysokiej jakości, wyłącznie uznanych i sprawdzonych producentów, nowy, objęty gwarancją producenta. Chętnie służymy radą i pomocą w doborze sprzętu o właściwych parametrach, dostosowanych do wieku, wagi, wzrostu, możliwości kondycyjnych oraz wymagań klienta.

  Dla tych, którzy planują docelowo zakup sprzętu fitness do użytku domowego oferujemy możliwość zakupu nowego sprzętu w atrakcyjnych cenach. Opcja wypożyczenia sprzętu "na próbę" jest doskonałą okazją do przetestowania wybranego modelu, przed podjęciem decyzji zakupowej, u nas dostępna pełna oferta firm KETTLER, SPORTOP, BH FITNESS, YORK FITNESS.

  Więcej na sportandfitness.pl, promocje na wybrane urządzenia!..

  Zapraszamy!
  Wypożyczalnia sprzętu fitness ORBISFERA.PL

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.