• Przechowalnia 0
 • Jak wybrać dobry orbitrek?

  Jak wybrać orbitrek?

  Rynek maszyn fitness w ostatnich latach bardzo się rozwija. Najbardziej popularną grupą są ORBITREKI, na któreych trening jest bardzo przyjemny i angażuje wiele różnych partii mięśni. Nic dziwnego, są połączeniem rowerków treningowych i stepperów.

  Czym jest orbitrek? Jest maszyną do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Podczas treningu kształtujemy ok 93 % naszego ciała, m.in. mięśnie ramion, pleców, brzucha, dolne części ud, pośladki i łydki.


  Orbitrek podbił w szczególności serca kobiet. Ruch eliptyczny nie obciąża stawów, chroni je przed urazami jakie czychają na nas poczas treningów biegowych na świeżym powietrzu. Jak każdy trening podnosi wydolność organizmu, poprawia krążenie, wzmacnia kondycję, pomaga spalać tłuszcz, a także świetnie odstresowuje. Ćwiczenia na eliptyku są również świetnym rozwiązaniem dla osób które pragną zacząć przygodę z biegami. Regularna i przemyślana aktywność na orbitreku przygotują nasze stawy i więzadła do biegów ulicznych.

  Jaka maszyna będzie dla nas odpowiednia?

  Dobranie odpowiedniej maszyny jest sprawą indywidualną. Kupno rowerków treningowych jest zadaniem bardzo prostym. Jeśli chodzi o orbitreki zaczynją się komplikację.

  Podstawowe informacje podczas wyboru maszyny:

  • wzrost
  • waga
  • planowany czas treningu
  • budżet

  Napisz do nas maila. Dobierzemy odpwiednią maszynę dla Ciebie: sklep@fit-strong.pl

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.